اس پی سی (SPC)


کفپوش اس پی سی

اس پی سی از جنس پودر سنگ است و کاملاً ضد آب است. همچنین در طول زمان ابعاد آن ثابت می‌ماند و جابه‌جایی آن بشدت کم است. از مزایای اصلی S.P.C می‌توان به مقاومت بالا در برابر گرما و نصب آسان اشاره کرد. توجه کنید اس پی سی وارداتی از کشور آلمان است. در ویدئو پایین معرفی کوتاه ولی کاربردی جهت آشنایی با کف اس پی سی شده است، لطفاً آن را مشاهده کنید:
SPC از سال 2016 در بازارهای جهانی معرفی شده است و در ۲ سال اخیر به شدت در بازارهای جهانی محبوب شده است و به عنوان رقیب جدی برای سنگ، سرامیک، پارکت و لمینیت می‌باشد.

نکته مهم و اساسی در این محصول این است که این کالا زیر گروه هیچ یک از متریال‌های کف موجود بازار قرار نمی‌گیرد. به عبارت ساده‌تر این محصول نه سنگ است - نه سرامیک - نه لمینیت و کفپوش ، بلکه این محصول SPC flooring است و یک گروه کالایی مستقل. مقایسه این کالا با کفپوش‌های وینیلی و لمینیت‌ها به شدت اشتباه و غلط و گمراه کننده است که نشان دهنده آگاهی کم افراد از این محصول می باشد.
بسیاری از طراحان و سازندگان مطرح در دنیا در حال جایگزینی این اس پی سی با متریال‌های موجود می‌باشند، زیرا این محصول به تنهایی هزینه پروژه را کاهش و دست طراح را در استفاده از آن در تمامی فضاها اعم از اتاق پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و آشپزخانه باز می‌گذارد و دیگر هیچ محدودیتی در کار نیست.
Call Now Buttonمشاوره | استعلام | سفارش‌گیری