چرا آجر آستیاک؟

جدا از زیبایی یکی از مهم‌ترین دلیل‌هایی که اقدام به خرید آجر کف یا نما می‌کنید، دوام این متریال است. شاید فکر کنید تمام آجرهای بازار بسیار بادوام هستند و این ذات آجر است که با دوام باشد ولی باید بدانید بسیاری از آجرها شاید از نظر شکستگی دوام خوبی داشته باشدند ولی در مدتی شروع به زدن خزه و پوک شدن می‌کنند. خزه بستن آجر موردی است که در شمال کشور بسیار آزار دهنده است و بیشتر آجرهای بازار این نقص را دارند.

آجر آستیاک با استفاده از خاک شیل در ساخت آجر توانسته است این مشکل رایج را از بین ببرید. خاک شیل علاوه بر اینکه ضد خزه است مزایایی همچون خوش رنگ بودن و مقاومت بالاتر را دارا است. همچنین برند آستیاک هیچ‌گونه نمکی در ساخت آجر استفاده نمی‌کند و به همین خاطر هم از نظر محیطی، دوستادار محیط زیست است و هم مقاومت بالاتری دارد.

 

آستیاک چه محصولاتی تولید می‌کند؟

آستیاک برند ایرانی است که در حال حاظر تمرکز خود را روی آجرهای نما و کف گذاشته است. این برند تواسنته علاوه در بازار ایران در بازارهای همسایه نیز بسیار موفق عمل کند. برای مشاهده کامل محصولات روی لینک‌های زیر می‌توانید کلیک کنید:

 

نمایندگی آجر آستیاک

طرح نوین افتخار دارد نمایندگی ممتاز این برند باشد و تمامی کالکشن این شرکت را چه از لحاظ رنگ‌بندی چه از لحاظ مدل‌های رستیک و نسوز را برای فروش پوشش دهد. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.